YenteYENTE MAKİNE A.Ş.MENÜENG0312 354 7334
Paslanmaz Cephe Kaplama
Paslanmaz Cephe ve Kolon Kaplama

Paslanmaz Cephe Kaplama

Paslanmaz Cephe Kaplama

Paslanmaz Cephe Kaplama Ankara

Paslanmaz cephe işlemleri tekbir çatı altında toplanmıştır ve bunun içerisinde kolon kaplama, söveler ve giydirme işlemleri yer almaktadır.

Yente, paslanmaz cephe kaplama işlerini yaparken projenizin genel temasına uygun sanatsal tasarımları size alternatifli sunarak, yapının kendi ruhunu yansıtmasını sağlamayı amaçlar. Paslanmaz cephe kaplama fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde büyük yapılarda kullanılmaktadır.

Paslanmaz Kolon Kaplama

Paslanmaz kolon kaplama projelerinizdeki kolonların taşıyıcı yapısına ek katkıda bulunmamasına rağmen estetik bir görüntü için tercih edilir.

Paslanmaz kolon kaplamada farklı desenlerde ve parlaklıkta kolon kaplama çeşitlerinden biri tercih edilebilmektedir. Paslanmaz kolon kaplama genellikle hafif çelikten üretilmektedir.

Paslanmaz kolon kaplama ile yapıların içerisindeki her boyutta kolon kaplanır ve bu sayede paslanma gibi problemlerin önüne geçilmiş olur. Projelerde veya yapınızda oldukça güzel ve estetik görüntü sağlayan bu kaplama sistemi özellikle havaalanlarında, avmlerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ya da oteller gibi mekanlarda kullanılır ve tercih edilmektedir.

Paslanmaz Cephe Kaplama Yorumlar
KATALOĞUMUZ
HakkımızdaYenteYente Makine A.Ş.
0312 354 7334
0312 354 7388