YenteYENTE MAKİNE A.Ş.MENÜENG0312 354 7334
YENTE
YENTE

HAKKIMIZDA

YENTE, 1978 yılında Türkiye'de Korkuluk Sistemleri üzerine kendi pazarını oluşturmuş, bu pazara özgün ürünler kazandırmış, Türkiye’de ve dünyada yaptığı köprü ve yol koruma sistemlerine dair projeleriyle öncü olmuştur.

Tamamen yerli sermaye ile kurulan YENTE, çelik ve makine sektöründe Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemle oluşturduğu modern üretim tesis ve standartlarına sahiptir. Ülkemizin 10’dan fazla ülkeye ürün ihraç eden bir TÜRKİYE markasıdır.

YENTE Sektörün öncü kuruluşudur. Deneyimli çalışanları ile kurumsal yönetime sahip YENTE ‘nin başarısı, yatırıma ihtiyaç duyulan ürünlerde yaptığı girişimlere ve diğer üretici firmalarıyla rekabet ederek dünya ölçeğinde bir firma olma çabasındadır.

YENTE, müşterilerine ürettiği çözümlerle projelerindeki katma değeri arttırmaktadır. Ana faaliyeti olan korkuluk sistemleri konusunda teknolojiyi doğru kullanarak, özellik ve kapasitelerde yenilikler geliştirmekte, üretmekte, bu ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarına satmakta ve satış sonrası hizmet organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Korkuluk ve otokorkuluk sistemleri üreticisi olan YENTE, birleştirici ve insan odaklı tavrıyla başarısını sürekli kılarak daima milli ekonomiye olan katkılarını arttıracaktır.

Misyon

Makina ve çelik sektörü ile ilgili kaliteli, güvenilir, uygun ürün ve hizmet verme amacı ile üretim anlayışını sürekli geliştiren bir yapıya sahip olmak. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında müşteri memnuniyetini en üst seviyede koruyarak sektörde aranan kuruluşlar arasındaki yerini muhafaza etmek.

Vizyon

Yeniliklere açık, güvenilir ve her konuda öncü yaklaşımlarla, müşterilerine her zaman en iyi ürünleri ve hizmeti veren, yeni ürünlerin geliştirilmesi için çaba gösteren, çalışanları ile birlikte topluma faydalı bir büyüme yapısına sahiptir.

Değerlerimiz

  • Kalite ve güvenirlik odaklı çalışma anlayışı,
  • Müşteri memnuniyeti,
  • Çalışanların kişisel gelişimini teşvik ve destek olma,
  • Şirket içi ve şirket dışı iletişim kalitesi,
  • Yüksek ahlâk değerlerinin korunması,
  • Ekip çalışması.
KATALOĞUMUZ
HAKKIMIZDA
Yente, 1978 yılında Türkiye'de Otokorkuluk üzerine kendi pazarını oluşturmuş, bu pazara özgün ürünler kazandırmış, Türkiye’de ve dünyada yaptığı köprü ve yol koruma sistemlerine dair projeleriyle öncü olmuştur. Tamamen yerli sermaye ile kurulan Yente Yapı, çelik ve makine sektöründe Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemle oluşturduğu modern üretim tesis ve standartlarına sahiptir.
  1. KURULUŞKURULUŞ1978
  2. REFERANSREFERANS174
  3. MEMNUNİYETMEMNUNİYET%99
TANITIM FİLMİTANITIM FİLMİ
BİZİ ONLARDAN DİNLEYİN!
WinenerjiWinenerji

Winenerji Makine ve Enerji Sistemleri Sanayi Dış Ticaret A.Ş. olarak yapımını üstlendiğimiz "90 MW Goudel Power Plant Termik Enerji Santrali" için "800 m2 Alüminyum Ses Bariyeri...

Sada Al-KamalSada Al-Kamal

We ara SADA AL-KAMAL construction company for work many project inside the Iraq different cities and supply our materials which we neet like handrail, guardrail, gratings from Y...

YPC Yapı İnşaatYPC Yapı İnşaat

YPC Yapı İnşaat Mühendislik Ticaret LTD. ŞTİ. olarak yapımını üstlendiğimiz “Yeni Üniversite Yolu Kızılırmak Köprü Yapım İşi’nin” 640 m. Dekoratif Yaya Korkuluk ve Oto Korkuluk ...

HakkımızdaYenteYente Makine A.Ş.
0312 354 7334
0312 354 7388