YenteYENTE MAKİNE A.Ş.MENÜENG0312 354 7334
Ahşap Yapılar
Ağaç Evler

Ahşap Yapılar

Ahşap Yapılar

Ahşap Yapılar

Ahşap insana yıllardır metale göre madde olarak olduğu gibi hissiyat olarak da daha nazik ve sıcak hissettirmiştir. Bu durumu sürdürmek için yente olarak ahşap projelerinizde de nazik hassas ve sıcaklığını koruyacak şekilde ahşap projelerinizi hayata geçirebiliriz.

Doğru şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiş ahşap yapılar son derece dayanıklıdır. Dünyada, neredeyse 1000 yıldır orijinal biçimini koruyarak ayakta kalmış ahşap yapı örneklerine rastlamak mümkündür.

Ahşap ürünleri neredeyse tüm yeni yapı ve onarım inşaatlarına uygundur. Ahşap yapılar, yapılarda bulunan uzun kule blokları, geniş holler ya da köprüler gibi farklı uygulamalarda kullanılabilirler. Ahşap ürünleri yapıların yanı sıra pencerelerde, kapılarda, iç dekorasyonda ve mobilyada da yaygın olarak kullanılırlar.

Ahşap yapıların için belirli durumlara yönelik optimum çözümlerin seçilebileceği birden fazla endüstriyel alternatif bulunmaktadır. Bunların ortak yönü, hızlı inşa edilebiliyor olmaları ve gelişmiş endüstriyel prefabrikasyondur. Ahşap bir yapı, geleneksel inşaatlar için gereken sürenin yarısı kadar zamanda inşa edilebilir.

Ahşap Yapılar Projeler
Ahşap Yapılar Yorumlar
KATALOĞUMUZ
HakkımızdaYenteYente Makine A.Ş.
0312 354 7334
0312 354 7388